Festa de Nadal 2017

1024px-Schwetzingen_Heilige_drei_Könige

L’AMPA del Liceu Castro de la Peña organitza com cada any, el proper dia 20 de desembre de les 17h fins les 19:30h, la festa del Patge Reial al pati de l’escola a la que estan convidats tots els alumnes.

El Patge arribarà a l’Escola als voltants de les 17:15h després de fer una cavalcada des de la Rambla Volart cantonada amb el carrer Trobador precedida pels alumnes de l’ESO.

Un cop a l’Escola i després de donar-li la benvinguda, tots els alumnes, per ordre de curs, que vulguin podran saludar i donar en mà la seva carta al patge al teatre de l’Escola. Un fotògraf farà una foto de record a tots aquells nens que els pares ho desitgin (despesa a càrrec dels pares) i se’ls obsequiarà amb un petit regal.

Posteriorment, els alumnes acompanyats dels seus pares, passaran al pati de l’escola on tots podrem gaudir d’un petit berenar i on els alumnes de Batxillerat realitzaran jocs d’entreteniment: pintures, balls, globus, etc…

En l’espera  que gaudiu d’una festa inoblidable per a vosaltres i en especial pels vostres fills, restem molt agraïts.

BONS REIS!!!!

Arxivat a Activitats

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

Clica per seguir aquest blog i rebre notificacions de noves entrades per correu.

Segueix-nos a Twitter
A %d bloguers els agrada això: